THOMSON Furniture vēlās izpārdošanas īpašie piedāvājumi

Vēlā izpārdošana ir lieliska iespēja atrast nepieciešamo par vilinošu cenu – tieši tāpēc šogad THOMSON Furniture vēlās izpārdošanas ietvaros piedāvā dažas no šī gada aktualitātēm!
Citus piedāvājumus vari aplūkot te!


Iegādājies EASY elektriski augstumā regulējamu galdu un iegūsti dāvanā Interstuhl UP aktīvo krēslu!

Ergonomiskais un funkcionālais EASY galds ar divposmu vai trīsposmu rāmi un ar diviem LINAK motoriem ir piemērots jebkurai darba vietai – to ir viegli izvēlēties, ērti lietot un ar to ir viegli saglabāt produktivitāti ilgāku laika periodu!

EASY galds ļauj dažādot darba dienu mainot pozīcijas no stāvošas uz sēdošu. Tādā veidā ķermenis tiek turēts kustībā un prāts formā. Galda augstumu var mainīt ar pogas palīdzību. Ir iespējams pievienot arī Bluetooth tālvadības kontroli, tādā veidā, izmantojot viedtālruni, iespējams izvēlēties sev ērtu galda augstumu un saglabāt galda pozīciju preferences. LINAK aplikācijā Jūs variet arī iestatīt atgādinājumu par sēdēšanas un stāvēšanas pozīciju maiņu

Visiem NARBUTAS dīvāniem un pufiem 20% atlaide!

Narbutas piedāvā plašu mīksto mēbeļu izvēli – atpazīstamību ir guvusi ARCIPELAGO sērija. Tā ir modulāra mīksto mēbeļu sērija, kas atļauj bezgalīgu dažādu izkārtojumu iespēju. ARCIPELAGO iederēsies ne tikai darbavietās, uzgaidāmajās telpās, publiskās telpās, bet arī lieliski izcelsies māju iekārtojumā.
ARCIPELAGO ir pieejams arī ar akustisko sieniņu, kas stiprinās pie dīvāna atzveltnes – tādā veidā tas ne tikai izskatās omulīgi, bet arī ir funkcionāls.

Akcija attiecas uz Narbutas ARCIPELAGO, JAZZ Chill Out, JAZZ Silent Box, CUMULUS un GIRO mēbeļu sēriju!

Komentāri ir slēgti.