THOMSON Furniture ir dibināts 2007.gadā un ir viens no lielākajiem biroja mēbeļu tirgus dalībniekiem Latvijā.

THOMSON Furniture piedāvājums:

Uzņēmums Latvijā oficiāli pārstāv lielāko biroja mēbeļu ražotāju Austrumeiropā – Lietuvas uzņēmumu NARBUTAS Furniture Company, kā arī tādus pazīstamus zīmolus kā LD Seating (Čehija), Sitland (Itālija), Caimi (Itālija), Diemme (Itālija), Pedrali (Itālija), Bejot (Polija), HANSA (Vācija) u.c.

THOMSON Furniture komanda un risinājumi:

Uzņēmuma lielākā vērtība ir darbinieki – profesionāli projektu vadītaji un dizaineri, kas elastīgi un radoši palīdz realizēt visas klienta vēlmes, savienojot dizainu ar funkcionalitāti.

Klientiem tiek piedāvāti veiksmīgi izstrādāti standarta risinājumi, kā arī īpaši klientam veidotas mēbeles – radot jaunu interjeru vai integrējot tās jau esošajā interjerā. Pieredze ir gūta realizējot projektus gan privātam struktūrām, gan valsts un pašvaldības iestādēm, kā arī strādājot EIS (Elektronisko Iepirkumu sistēmā).

THOMSON Furniture darbība:

THOMSON Furniture aktīvi strādā ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā, Somijā un citās Eiropas valstīs. Uzņēmumam paplašinoties 2016. gada decembrī durvis vēra THOMSON Furniture salons Igaunijā, kas dod iespēju ātrāk un efektīvāk izpildīt Igaunijas un Skandināvijas valstu klientu pieprasījumus.

Mūsu partneri

thomson_logo_medium

swedbank_bn

pins_logo_black_on_white-big_a8d3d