THOMSON Furniture ir dibināts 2007.gadā un ir viens no lielākajiem biroja mēbeļu tirgus dalībniekiem Latvijā.

THOMSON Furniture piedāvājums:

Uzņēmums Latvijā oficiāli pārstāv vienu no lielākajiem biroja mēbeļu ražotājiem Eiropā – Lietuvas uzņēmumu NARBUTAS International, kā arī tādus pazīstamus zīmolus kā Intestuhl (Vācija), Bimos (Vācija), Sitland (Itālija), Diemme (Itālija), Pedrali (Itālija), LD Seating (Čehija), Silent Lab (Čehija), Profim (Polija), Bejot (Polija), u.c.

THOMSON Furniture komanda un risinājumi:

Uzņēmuma lielākā vērtība ir darbinieki – profesionāli projektu vadītaji un dizaineri, kas elastīgi un radoši palīdz realizēt visas klienta vēlmes, savienojot dizainu ar funkcionalitāti.

THOMSON Furniture nodrošina standarta biroja un sabiedrisko telpu risinājumus, kā arī īpaši pasūtījumam veidotas mēbeles. THOMSON Furniture piedāvājums ir piemērots gan pilnīgi jaunam biroja iekārojumam, gan integrējot mēbeles jau esošajā interjerā.

Uzņēmums nodrošina garantijas un pēcgarantijas servisu, turpinot rūpēties par klientu ērtībām.

THOMSON Furniture īsteno projektus gan privātam struktūrām, gan valsts un pašvaldības iestādēm, kā arī strādā EIS (Elektronisko Iepirkumu sistēmā).

THOMSON Furniture darbība:

THOMSON Furniture aktīvi strādā ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā, Somijā un citās Eiropas valstīs. Uzņēmumam paplašinoties 2016. gada decembrī durvis vēra THOMSON Furniture salons Igaunijā, kas dod iespēju ātrāk un efektīvāk izpildīt Igaunijas un Skandināvijas valstu klientu pieprasījumus.

Mūsu partneri

thomson_logo_medium

swedbank_bn

pins_logo_black_on_white-big_a8d3d