narbutas

 

Narbutas Furniture Company – Lietuvas mēbeļu tirgus līdere, moderna un novatoriska starptautiska sabiedrība, kas rada, izgatavo un pārdod sadzīves mēbeles, cenšas nodrošināt ērtu un mūsdienīgu darba vietu un apmierināt arvien mainīgās klientu vajadzības. Uzņēmums piedāvā mēbeles vadītājiem, uzgaidāmo un pieņemšanas telpu mēbeles, skapjus, plauktus, krēslus, mēbeles darba vietas aprīkošanai, kā arī mīkstās un nestandarta mēbeles.

Vairāk nekā 20 veiksmīgu darbības gadu laikā uzņēmums ir kļuvis labi zināms ne tikai Lietuvā, bet arī ārzemēs – Krievijā, Ukrainā, Lielbritānijā, Īrijā, kā arī Latvijā.

 

 

logo_ldseating

 

 

 

 

 

LD Seating uzņēmums tika dibināts 1993. gadā ar mērķi radīt ražošanas korporāciju ar uzsvaru uz dažādu veidu sēdvietām. Galvenais mērķis bija veidot spēcīgu un dinamisku uzņēmumu, kas darbojas galvenokārt Čehijas tirgū. Ar uzņēmējdarbības pieaugumu un uzņēmuma izaugsmi, par mērķi kļuva krēslu sortiments – klasiskie koka krēsli mājoklim un darba krēsli biroja interjeram.

Tieši darba un konferenču krēsli pakāpeniski kļuva par ražošanas specializāciju, ko uzņēmums LD Seating izstrādā un ražo.

 

 

logo_sitland

 

 

SitLand mērķis ir izstrādāt biroja krēslus, kas ir spējīgi uzlabot dzīves kvalitāti.

SitLand izstrādā un ražo savu kolekciju ar lielu estētisko vērtību, bet, tiek ņemta vērā arī funkcionalitāte katram modelim.

SitLand, dibināts 1977. gadā, ir uzņēmums, kurā projekti, formas un kvalitāte apvienojas, lai radītu oriģinālus un novatoriskus biroja krēslus.

SitLand dod priekšroku kvalitātei, pēta un eksperimentē ar jauniem tehniskiem risinājumiem, kas rezultējas ar sistēmu identifikāciju ar avangarda dizainu, ražo produktus, kas apvieno dizainu un tehnoloģijas, ergonomiju un dizaina harmoniju.